Rodinné centrum

Otváracie hodiny

PO-PI :  9.00-12.00

              16.00-18.00

 

RC HALIGANDA – pobočka KVP

vstupné 2 €/ na rodinu na celý deň (permanentka 18 € na 10 vstupov), účastníci platených kurzov majú nárok na  pobyt v herni v deň kurzu za polovičné vstupné (1 €)

 

RC HALIGANDA – JAZERO

otvorené pre verejnosť PONDELOK a ŠTVRTOK

vstupné 2 €/ na rodinu na celý deň ( permanentka 18 € na 10 vstupov), účastníci platených kurzov majú nárok na  pobyt v herni v deň kurzu za polovičné vstupné (1 €)

 

Poslaním rodinného centra Haliganda je vytvárať reálny aj virtuálny priestor pre rodičov na rodičovskej dovolenke a pre ich deti ako aj pre všetkých dôležitých dospelých. Priestor, v ktorom môžu realizovať svoje záujmy a záľuby, v ktorom môžu zužitkovať svoje schopnosti a zručnosti, v ktorom môžu rozvíjať a nadväzovať nové sociálne kontakty. Priestor, ktorý možno nazvať miestom komunitného života a miestom primárnej prevencie.

Rodinné centrum Haliganda  prináša celú škálu organizovaných pravidelných aj nepravidelných podujatí, ktoré možno v našich priestoroch s dieťaťom navštevovať.

V pobočke na KVP sme zriadili komunitnú kaviareň priamo v herni RC. Rodič má dieťatko na očiach – ale dohliadne naň aj opatrovateľka. Deti sa môžu v herni zabaviť bežnými hračkami aj priestorovo objemnejšími šmýkačkami, prevažovačkami, domčekom alebo sa môžu pod dozorom opatrovateliek šmýkať v susediacich priestoroch na “frozen” šmýkačke či skákať na trampolíne. Mama si zatiaľ môže dať kávu, čaj, či zákusok a zrelaxovať. Môže sa však k hre svojho dieťaťa kedykoľvek aktívne pridať a je zároveň aj  v herni aj v kaviarni.

 

 • Dizajn bez názvu

  Dizajn bez názvu
 • naglowek-fb-eng

  naglowek-fb-eng
 • oyiqfxojyqrnsi1pcj24

  oyiqfxojyqrnsi1pcj24
 • facebook-icon

  facebook-icon
Naši partneri
 • partneri

  partneri