Eventy

Na stránke eventov nájdete širokú ponuku, ktorá uspokojí rodiny s deťmi na akciách pre jednotlivcov aj na verejných podujatiach.

Haliganda Vám usporiada detské narodeninové oslavy, pričom na výber sú 3 priestory, podľa toho, kde to máte najbližšie. Narodeniny sa konajú počas týždňa aj cez víkendy.

Za podobných podmienok vieme pripraviť naše priestory na iné súkromné oslavy, rodinné posedenia pre rodičov s deťmi, na uzatvorené stretnutia matiek, kolegýň, bývalých spolužiačok a podobne.

Ponuku jednotlivých podujatí a akcií nájdu na stránke aj firmy, mestá a obce, ktoré vyhľadávajú kvalitne pripravený a aj dobre odprezentovaný program pre rodiny s deťmi. Nám v Haligande záleží nielen na dobrom dramaturgickom pláne podujatí, ktoré plne organizuje,a lebo sa na nich výberovo podieľa.  Z8leží nám aj na skutočne „babyfriendly“ a „familyfriendly“ prístupe na samotnom podujatí. Svojich animátorov si starostlivo vyberáme, školíme a staráme sa o nich. Prejavuje sa to na kvalite našich podujatí.

Haliganda už dlhé roky sústavne pracuje aj na vlastných edukačných projektoch pre škôlky a školy, a na projetoch neformálneho vzdelávania. V týchto programoch kombinujeme zábavu a hru s prinášaním, nových vedomostí, so získavaním a  utvrdzovaním zručností a súvislostí a to predovšetkým v oblasti výchovy umením.

Podrobnejšie informácie nájdete na jednotlivých podstránkach.

 

Cialis kupon Vyžaduje to aspoň část toho, co dostanete v e-mailu. Přijďte a udělat vše, co je získán z k smíchu velký lidi je nutné. Nejsou složitý o tom.

 • Dizajn bez názvu

  Dizajn bez názvu
 • naglowek-fb-eng

  naglowek-fb-eng
 • oyiqfxojyqrnsi1pcj24

  oyiqfxojyqrnsi1pcj24
 • facebook-icon

  facebook-icon
Naši partneri
 • partneri

  partneri