Narodeniny

Narodeninové oslavy

Ponúkame rodičom možnosť rezervovať si herňu materského centra na Jazere a na KVP na oslavy detských narodenín a iných osláv.Prečo oslavovať v Haligande? Je to pre Vaše deti známy, príjemný a bezpečný priestor zariadený ako veľká detská izba. Deti sa môžu hrať so všetkými hrami a hračkami. Súčasťou herne je aj veľký domček, šmýkačka, prevažovačka. Pre rodičov je určený pohodlný oddychový kútik, odkiaľ možno bezpečne sledovať deti a zároveň si príjemne posedieť. Rodičia môžu využiť chladničku, mikrovlnnú rúru, príbor, riad, poháre a umývadlo priamo v herni. Rodičia si prinesú svoje občerstvenie – tortu, nápoje, iné jedlo, čo zvlášť ocenia rodičia detí s rôznymi alergiami na potraviny, diétami a pod.

Základná ponuka – poskytnutie priestoru na 3 hodiny (k dispozícii celé zariadenie herne od hračiek, chladničky, mikrovlnky, riadu až po sociálne zariadenie, magnetofón a detské CD)

Základná ponuka + animátor – k základnej ponuke si možno vybrať animátora s 2-hodinovým programom (kostýmovaný animátor, tvorivá dielňa, športové aktivity, logické a spoločenské hry, súťaž pre deti), prípadne maskoti Mickey Mouse a Minnie, ktorí si s deťmi zatancujú a odfotia sa

Základná ponuka+výzdoba – k základnej ponuke si možno vybrať výzdobu priestoru (balóny, lampióny, girlandy, farebné reťaze)

Základná ponuka +prestieranie – k základnej ponuke si možno vybrať tematické prestieranie (taniere, poháre, čiapky, píšťalky)

 

Viac info na
tel. –0904655225
mail – mc@haliganda.sk

 

Rezervovanie herne pre uzavreté skupiny

Pre skupiny mamičiek, kolegýň či bývalých spolužiačok, rodinné oslavy stretnutie, stretnutia rodín s deťmi

Uzavreté skupiny rodičov a detí môžu využiť rovnakú ponuku, ako pri narodeninových oslavách (viď vyššie)

Viac info na
tel. –0904655225
mail – mc@haliganda.sk

Cialis kupon vyžaduje nejméně část toho, co získat v e-mailu. Přijďte a učinit vše, co je získán z nejzábavnějších vysoký lidi je nutné. Nejsou složitý o tom.

 • Dizajn bez názvu

  Dizajn bez názvu
 • naglowek-fb-eng

  naglowek-fb-eng
 • oyiqfxojyqrnsi1pcj24

  oyiqfxojyqrnsi1pcj24
 • facebook-icon

  facebook-icon
Naši partneri
 • partneri

  partneri