Pre jednotlivcov

Návštevník materského centra

Ak ste rodič na materskej či rodičovskej dovolenke, ak máte v opatrovníctve dieťa do 3 rokov, ak ste starý rodič alebo iný ochotný príbuzný, ktorý má na starosti dieťa, navštívte naše materské centrá. Vaše dieťa sa tu dobre zahrá, spozná nových kamarátov, nová hračky, zážitky. Vy sa tu stretnete s inými rodičmi a opatrovateľmi, ktorí rozmýšľajú o podobných veciach ako vy, vychovávajú, riešia rovnaké problémy a určite si budete mať čo povedať. Zároveň môžete pre svoje dieťa zostaviť v našom centre výborný organizovaný program a vybrať si z ponuky kurzov pre deti aj dospelých.(viac info na stránke Materské centrum)

Narodeninové oslavy

Ponúkame rodičom možnosť rezervovať si herňu materského centra na Jazere na oslavy detských narodenín a iných osláv.Prečo oslavovať v Haligande? Je to pre Vaše deti známy, príjemný a bezpečný priestor zariadený ako veľká detská izba. Deti sa môžu hrať so všetkými hrami a hračkami. Súčasťou herne je aj veľký domček, šmýkačka, prevažovačka. Pre rodičov je určený pohodlný oddychový kútik, odkiaľ možno bezpečne sledovať deti a zároveň si príjemne posedieť. Rodičia môžu využiť chladničku, mikrovlnnú rúru, príbor, riad, poháre a umývadlo priamo v herni. Rodičia si prinesú svoje občerstvenie – tortu, nápoje, iné jedlo, čo zvlášť ocenia rodičia detí s rôznymi alergiami na potraviny, diétami a pod.

Základná ponuka – poskytnutie priestoru na 3 hodiny (k dispozícii celé zariadenie herne od hračiek, chladničky, mikrovlnky, riadu až po sociálne zariadenie, magnetofón a detské CD)

Ponuka + animátor – k základnej ponuke si možno vybrať animátora s 2-hodinovým programom (kostýmovaný animátor, tvorivá dielňa, športové aktivity, logické a spoločenské hry, súťaž pre deti)

Ponuka+výzdoba – k základnej ponuke si možno vybrať výzdobu priestoru (balóny, lampióny, girlandy, farebné reťaze)

Ponuka +prestieranie – k základnej ponuke si možno vybrať tematické prestieranie (taniere, poháre, čiapky, píšťalky)

viac info na 0904 655225, 0907 955220

 

Rezervovanie herne pre uzavreté skupiny

pre skupiny mamičiek, kolegýň či bývalých spolužiačok, rodinné stretnutie s deťmi

Uzavreté skupiny rodičov a detí môžu využiť rovnakú ponuku, ako pri narodeninových oslavách (viď vyššie)

viac info na 0904 655225, 0907 955220

 

Participácia na našich projektoch ako:

 

dobrovoľník– ak vás zaujali naše projekty- príďte nám pomôcť s ich realizáciou. Ponúkame prácu v príjemnom, čistom, estetickom prostredí, kontakt s inými podobne filantropne zmýšľajúcimi ľuďmi, ktorí sa dokážu rozdávať, zážitky s prácou s deťmi, možnosť byť a pomáhať pri veľkých festivalových podujatiach, ponúkame uznanie, ocenenie a využitie talentu, schopností a zručností každého zvlášť. Kvalitného dobrovoľníka vieme odporučiť aj iným organizáciám. Každý dobrovoľník, brigádnik, lektor a animátor je pre nás v prvom rade zaujímavý ako človek, nie iba ako pracovná sila.

autor projektu– ak máte nápad na projekt pre deti alebo dospelých, ktorý by ste chceli realizovať pod našou hlavičkou- príďte, dohodneme sa. Upozorňujeme, že v našom združení si nadmieru ctíme autorský zákon- preto neprichádzajte a projektom, ktorý ste nevymysleli. Naopak vám garantujeme, že váš projekt ostane vašim autorským projektom aj po hlavičkou OZ Haliganda

 

lektor kreatívnych dielní– ak ste kreatívny človek a chceli by ste viesť kreatívne dielne v Haligande- pošlite nám vašu ponuku a ukážky prác, alebo príďte osobne

 

 

brigádnik– ak by ste nám chceli pomôcť s roznášaním informačných materiálov, plagátov a pod. ozvite sa alebo príďte osobne

Cialis kupon Vyžaduje to alespoň část toho, co dostat v e-mailu. Přijďte a činit vše, co je získán z komický vysoké lidi je nutné. Nejsou komplex o tom.

 • Dizajn bez názvu

  Dizajn bez názvu
 • naglowek-fb-eng

  naglowek-fb-eng
 • oyiqfxojyqrnsi1pcj24

  oyiqfxojyqrnsi1pcj24
 • facebook-icon

  facebook-icon
Naši partneri
 • partneri

  partneri