Detektív Kubo

Divadlo Haliganda uvádza rozprávkovú detektívku na motívy knihy Nedostižný Edo od americkej autorky Weinman Sharmatovej Marjorie. Autorom scenára a režisérom je Roman Sorger. Hlavná postava – osemročný Kubo – má už množstvo skúseností s riešení rôznych záhad, nájdením stratených vecí a podobne. Zdá sa, že detektívne remeslo je mu súdené. Práve v okamihu, kedy si v duchu predstavuje, ako nájde stratené diamanty či milión dolárov, mu zavolá kamarátka Zuzka. Potrebuje jeho pátračské schopnosti… Deti pomáhajú bystrému a večne hladnému Kubovi pri pátraní, cibria si postreh a sivú mozgovú kôru, aby sa v závere spolu so Zuzkou a Kubom potešili z vyriešenia záhady žltého obrázku. Hra je plná interakcie s deťmi, muziky, komických výstupov a vo veľmi svižnom tempe.

Predstavenie je vhodné pre deti od 5 rokov a pre rodičov.

Po technickej stránke je inscenácia nenáročná na priestory – hráme v škôlkach, školských kluboch, telocvičniach, pod holým nebom, na festivaloch a pod.

scenár a réžia: Roman Sorger

scénografia: Roman Sorger

Kostýmy: Silvia Sorgerová

Účinkujú: Jana Bartošová, Jana Fiterová

cenovú ponuku zašleme na základe vášho záujmu,  predstavenie možno zaplatiť aj prostredníctvom kultúrnych poukazov

 

kontakt:

Jana Bartošová 0948 004250

Jana Fiterová 0919 364925

Roman Sorger 0908 659735

Cialis kupon Vyžaduje to přinejmenším část toho, co dostanete v e-mailu. Přijďte a učinit vše, co je získán z nejzábavnějších s vysokou lidi je nutné. Nejsou složité o tom.

 • Dizajn bez názvu

  Dizajn bez názvu
 • naglowek-fb-eng

  naglowek-fb-eng
 • oyiqfxojyqrnsi1pcj24

  oyiqfxojyqrnsi1pcj24
 • facebook-icon

  facebook-icon
Naši partneri
 • partneri

  partneri