Rozprávkový automat

 

 

 

 

Podľa vzoru bankomatov, kávomatov a mliekomatov vznikla idea automatu, z ktorého si možnosť vybrať  rozprávku.     V ponuke je 8 známych aj menej známych rozprávok pre deti (Červená čiapočka, O psíčkovi a mačičke, ale aj Potkaniar či Mačacia krajina). Každá z nich je spracovaná do 10-15 hutných ale vtipných a divadelne nabitých minút. Trvanie jednej rozprávky sa zvyčajne predĺži, keďže do hry sú zapájaní aj detskí diváci. Buď sú postavami vyzvaní, aby vyjadrili svoj názor, alebo aby rozprávkovým postavám pomohli radou či rozhodnutím, alebo sú priamo zahrnutí do deja ako aktéri, no poväčšine sa z nich stanú herci alebo rekvizity. Poradie rozprávok si určujú deti z publika samy.

Predstavenie je prenosné a veľmi kontaktové – uspôsobené na hranie vnútri aj v plenéri.

Trvanie inscenácie závisí od objednávky (resp. na aký čas, či koľko rozprávok sa dá deťom na výber) od 10 – po 80 minút. Rozprávky sa dajú hrať aj blokovo v rámci rozsiahlejšieho programu pre deti (napr. v 3 vstupoch po 10 min. a podobne)

Rozprávkový automat patrí k najúspešnejším projektom divadla- hrali sme ho už po celom Slovensku na rôznych festivaloch- Pohoda Trenčín, Chlebom a vínom Trebišov, Rolandove hry Bardejov a ďalších, na oslavách mesta- Deň detí Žilina, Leto v Košiciach a pod. aj samostatne ako divadelné predstavenie pre deti.

Autor projektu, scenára a réžia: Roman Sorger

Účinkujú: Jana Bartošová, Jana Fiterová, Roman Sorger

cenovú ponuku zašleme na základe vášho záujmu,  predstavenie možno zaplatiť aj prostredníctvom kultúrnych poukazov

 

kontakt:

Jana Bartošová 0948 004250

Jana Fiterová 0919 364925

Roman Sorger 0908 659735

Cialis kupon To vyžaduje nejméně část toho, co získat v e-mailu. Přijďte a činit vše, co je získán z nejzábavnějších velký lidi je nutné. Nejsou komplikovaný o tom.

 • Dizajn bez názvu

  Dizajn bez názvu
 • naglowek-fb-eng

  naglowek-fb-eng
 • oyiqfxojyqrnsi1pcj24

  oyiqfxojyqrnsi1pcj24
 • facebook-icon

  facebook-icon
Naši partneri
 • partneri

  partneri